korona kielce - strona nieoficjalna

Wyjazd do Krakowa.

• autor: marek-szabla, 2014-11-26 19:50

W najbliższą sobotę 29.11 wyjeżdżamy do Skotnik na gry "pod balonem". Dzieciom należy przygotować na podróż prowiant oraz wodę. Do torby treningowej proszę spakować: getry, odzież termoaktywną, obuwie halowe, legitymację szkolną (stroje meczowe zabierze trener). Zbiórka o godz. 8.00 na parkingu przy starym stadionie Korony ul. Szczepaniaka 29. Na zbiórce proszę przygotować 10 zł w drodze powrotnej zatrzymujemy się  na pizzę oraz coś do picia. Wyjazd godz. 8.10, nie czekamy na spóźnialskich!

Zawodnicy wyznaczeni przez Trenera na mecze w Skotnikach: Palacz Antek, Jamioł Piotr, Cerek Olek, Fiuk Jakub, Kuzera Nikodem, Stępień Antek, Buczek Kacper, Bednarski Błażej, Bryła Krzysztof, Nawrot Jakub.

Przewidywany powrót do Kielc w godz. 18-19. Odbiór dzieci z miejsca zbiórki.

Pozostali chłopcy, którzy nie jadą do Krakowa przychodzą na sobotni trening z grupą Trenera Marca w godz. 10.00-11.30 sala SP 31 oś. Podkarczówka.

DODATKOWE INFORMACJE !!!

Miejsce: Kraków, Centrum Sportowe  J&J Sport Center Skotniki ul. Winnicka 4

1. Pragniemy przypomnieć, że wszystkie gry maja charakter  TYLKO I WYŁĄCZNIE SZKOLENIOWY !!!
  2. Dodatkowo prosimy aby podczas trwania spotkań przy boiskach, gdzie rozgrywane będą mecze znajdowali się tylko zawodnicy, trenerzy i kierownicy poszczególnych drużyn. Rodziców prosimy o kulturalny doping i wsparcie swoich podopiecznych na trybunach.
  3. Organizator nie ubezpiecza zawodników. Każdy uczestnik musi posiadać aktualne badania lekarskie.
  4. Przypominamy, że bez względu na pogodę drużyny z rocznika 2004 rozgrywają swoje mecze na zewnątrz.
  5. Ponadto dla wszystkich chłopców, trenerów i kierowników drużyn będzie przygotowany słodki poczęstunek oraz ciepła herbata.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Akademia Piłkarska 21

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

Pogoda